Mistrzostwa Szkoły w Kolarstwie Górskim - etap szkolny 

I miejsce: 

P. Morawski - kl.2, H. Jaworska - kl.3, K. Drytko - kl. 4
W. Błaszczak - kl. 4, M. Brejniak - kl. 6, P. Andrzejewski - kl. 7   J. Denc - kl. 7

II miejsce:

A. Kaczmarzyk - kl. 1, E. Sikora - kl. 3, W. Szymańska - kl 4,  Sz. Szela - kl. 5, K. Kozłowski - kl. 7, P. Senyk - kl. 8

III miejsce:

Sz. Błaszczyk - kl. 2,  P. Janek - kl. 6, J. Niźnik - kl. 6,   
L. Bańka - kl. 3

Mistrzostwa Powiatu w Kolarstwie Górskim - etap powiatowy

I miejsce:

P. Morawski - kl. 2, K. Drytko - kl. 4, K. Kozłowski - kl. 7

II miejsce:

A. Kaczmarzyk - kl. 1, H. Jaworska - kl. 3, W. Błaszczak - kl. 4,

III miejsce:

E. Sikora - kl. 3, W. Szymańska - kl. 4, Sz. Szela - kl. 5, 

D. Niemyska - kl. 6, J. Denc - kl. 7, P. Andrzejewski - kl. 7

Mistrzostwa Kaczorowa w Tenisie Stołowym Dzieci i Młodzieży - etap szkolny

I miejsce:

H. Jaworska - kl. 3, K. Szela - kl. 3, M. Magierowski - kl. 5, 
D. Niemyska - kl. 6, D. Gajos - kl. 7, M. Warać - kl. 8

II miejsce:

P. Morawski - kl. 2, W. Magierowska - kl. 5, 
J. Magierowska - kl. 5, Sz. Szela - kl. 5, J. Denc - kl. 7,
P. Andrzejewski - kl. 7

III miejsce:

K. Krakowski - kl. 1, E. Sikora - kl. 3, J. Gorzkowski - kl. 6, 
M. Magierowska - kl. 8

             Turniej Badmintona "Jeleniogórski Wrzesień"                - etap regionalny 

II miejsce: 
H. Jaworska - kl. 3, M. Brejniak - kl. 6 

III miejsce: 

M. Magierowski - kl. 5

IV miejsce: 

E. Sikora - kl. 3, M. Kędzierski - kl. 8 

Puchar Dolnego Śląska w Badmintonie Indywidualnym - 
etap wojewódzki

H. Jaworska kl. 3 - miejsce: II, II, III

E. Sikora kl. 3 - miejsce: IV, IV, IV

M. Magierowski kl. 5 - miejsce: V, VI

M. Kędzierski kl. 8 - miejsce: V, VI, VI 

Finał Pucharu Dolnego Śląska w Badmintonie Indywidualnym - etap wojewódzki 

II miejsce: H. Jaworska - kl. 3

IV miejsce: E. Sikora - kl. 3

V miejsce: M. Kędzierski - kl. 8 

Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie Drużynowym Igrzysk Dzieci i Młodzieży - etap powiatowy

I miejsce:

M. Magierowski - kl. 5, D. Niemyska - kl. 6, N. Bańka - kl. 6,
M. Brejniak - kl. 6, J. Gorzkowski - kl. 6, K. Kozłowski - kl. 7,   M. Kędzierski - kl. 8, P. Senyk - kl. 8

II miejsce:

W. Magierowska - kl.5, A. Janek - kl. 6

Gminna Liga Badmintona (edycja I) - etap gminny 

I miejsce:

               W. Magierowska - kl. 5, M. Magierowski - kl. 5,            D. Niemyska - kl. 6, M. Kędzierski - kl. 8

II miejsce:

M. Brejniak - kl. 6, B. Wójcik - kl. 8

III miejsce:

        P. Senyk - kl. 8        

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Igrzysk Dzieci i Młodzieży
- etap powiatowy

III miejsce:

Kl. 5: W. Magierowska, J. Magierowska, 

Kl. 6: D. Niemyska, A. Janek, N. Bańka, W. Bandera, 

J. Gancarz, J. Iwuć

Kl. 7: D. Gajos, K. Kozłowski, B. Kamionka, P. Andrzejewski

Kl. 8: M. Kędzierski, M. Magierowska, A. Brejniak, 

A. Rogala, E. Niełacny, P. Senyk, M. Warać

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Badmintonie Drużynowym Igrzysk Dzieci i Młodzieży - etap wojewódzki 

III miejsce: 
W. Magierowska - kl. 5, D. Niemyska - kl. 6, A. Janek - kl. 6

V miejsce:
M. Magierowski - kl. 5, M. Brejniak - kl. 6,
J. Gorzkowski - kl. 6 

Mistrzostwa Strefy Legnickiej w Badmintonie Drużynowym Igrzysk Dzieci i Młodzieży - etap strefowy 

I miejsce:

M. Magierowski - kl. 5, M. Brejniak - kl. 6, J. Gorzkowski - kl. 6

II miejsce:

W. Magierowska - kl. 5, D. Niemyska - kl. 6, A. Janek - kl. 6

IV miejsce:

      K. Kozłowski - kl. 7, M. Kędzierski - kl. 8, P. Senyk - kl. 8         B. Wójcik - kl. 8 

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Badmintonie Indywidualnym 
gra podwójna chłopców - etap wojewódzki

III miejsce:


K. Kozłowski - kl. 7, M. Kędzierski - kl. 8