30 września 2017 r. Mistrzostwa Powiatu w Kolarstwie Górskim w Bolkowicach.

30 września 27-osobowa reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w Mistrzostwach Powiatu Jaworskiego w Kolarstwie Górskim w Bolkowicach.
Zawody zostały rozegrane przy wspaniałej, słonecznej pogodzie, a organizatorzy zatroszczyli się o świetną atmosferę i gorący posiłek dla wszystkich uczestników. Nasi uczniowie startowali w czterech kategoriach wiekowych odrębnie w kategorii dziewcząt i chłopców. Nasza reprezentacja zwyciężyła w klasyfikacji szkół podstawowych zdobywając łącznie dwa złote, pięć srebrnych i sześć brązowych medali. Tytuły mistrzowskie zdobyli nasi najmłodsi reprezentanci: Hanna Jaworska (kl.2) i Przemysław Morawski (kl. 1), a wicemistrzowskie: Weronika Błaszczak (kl.3), Kamil Kądziołka (kl. 3), Victoria Madej (kl.4), Kacper Drytko (kl. 3), Joanna Denc (kl. 6) i Patryk Andrzejewski (kl. 7). Laureaci oprócz medali i dyplomów otrzymali także nagrody rzeczowe.
Wspaniała impreza! Wybieramy się także za rok!